Основні вимоги до обладнання для СТО та автомайстерень

Инверторы

Вибір обладнання для СТО є дуже важливим процесом, адже на результат діяльності однозачно впливатиме не лише кваліфікація майстрів, а і якість інструменту для автосервісу. Вимоги до подібних виробів високі, але їх не дуже багато. Так, все для СТО має:

  1. бути зроблено з якісних довго витривалих матеріалів;
  2. точно відповідати заявленим типорозмірам;
  3. відрізнятися комфортом в експлуатації;
  4. точно відповідати один одному за технічними характеристиками;
  5. призначатися для професійної діяльності.

Останні два пункти є дуже важливими. Сумісність за технічними характеристиками є актуальною, якщо ви використовуєте пневматичне та електричне обладнання для СТО. У цьому випадку важливо, щоб на станції був відповідний ресивер, а напруги в мережі вистачало для живлення великої кількості пристроїв.

А професійна якість означає величезний робочий ресурс. Такий інструмент для авто майстерні відпочатку розрахований на інтенсивну експлуатацію в постійному режимі.

Ми розповімо, як підібрати все для СТО правильно, а купити інструмент та обладнання можна через каталог AD-Instrument: https://ad-instrument.com.ua/ua/g6582969-oborudovanie-dlya-avtoservisa.

Основні вимоги до обладнання для СТО та автомайстерень

Як вибирати обладнання для автосервісу правильно

Перед тим, як купити все для СТО, варто визначитися зі спеціалізацією автосервісу. Наприклад, якщо ви плануєте займатися фарбуванням і видаленням вм’ятин, подряпин, вам будуть потрібні фарбопульти, пістолети для фарбування і все в такому роді. А для шиномонтажу знадобиться зовсім інше обладнання для автосервісу: дископрофільні та балансувальні стенди, мийка коліс, тощо.

Також необхідно врахувати кількість працівників. Якщо обладнання для СТО буде недостатньо, автомеханікам доведеться чекати на свою чергу, що знизить продуктивність роботи. А якщо інструменту для авто майстерні буде занадто багато, воно простоюватиме. Але ж все для СТО, особливо верстати та пневматичні пристрої, коштує зовсім не дешево.

Купити все для авто майстерні через інтернет-магазин AD-Instrument

Таким чином, для відкриття автосервісу зовсім не обов’язково відразу купити все для СТО. Достатньо буде обладнання та інструменту, які потрібні для авто майстерні в поточний період з урахуванням спеціалізації СТО та кількості співробітників. В Україні можна підібрати техніку та різноманітний інструмент для СТО через інтернет-магазин AD-Instrument.

Оцените статью
Avtosxema.com
Добавить комментарий