Типи автомобільних акумуляторів

Автоэлектрика

Автомобільний акумулятор — річ незамінна. Автомобіль з розрядженим або пошкодженим акумулятором просто не заведеться. Оскільки попит на електроенергію варіюється від одного типу транспортного засобу до іншого, існує кілька типів акумуляторів. Один буде доречний в автобудинку, інший — в невеликому легковому автомобілі, а третій — в сучасному лімузині, напханому електронікою. При необхідності ви завжди можете купити акумулятор у Києві.

Акумулятор з рідким електролітом

Найбільш часто використовуються свинцево-кислотні акумулятори, які виробляють електроенергію завдяки пластинам, зануреним в електроліт. Пластини виготовляються зі свинцевих сплавів. Вони електризовані — одна позитивна, а інша негативна. Електролітична ванна являє собою 37%-ний водний розчин сірчаної кислоти. Ця технологія сходить до другої половини 19 століття і відтоді істотно не змінилася.

Ефективність акумуляторів з рідким електролітом по віддачі пускового струму залежить від місткості та кількості рідини. Як і в типовій батареї старішої конструкції, електроліт поступово зменшується через випаровування, якщо ви вирішите мати такий акумулятор, ви повинні не забувати регулярно доливати електроліт. Цей тип акумуляторів популярний завдяки низькій ціні й тривалому терміну служби. Також доступні повністю герметичні акумулятори, в яких випаровування не відбувається, тому вам не потрібно доливати кислоти.

Типи автомобільних акумуляторів

Гелевий акумулятор

На початку слід зазначити, що гелевий акумулятор Не підходить для подачі пускового струму! Він недостатньо потужний. Однак він підходить для тривалого електропостачання автомобіля, що доречно, наприклад, в автобудинках. Однак, гелевий акумулятор працює скоріше як додатковий акумулятор. Завдяки гелеподібній формі електроліт стійкий до великих нахилів і ударів. Також нема потреби поповнювати його рівень. До недоліків можна віднести погану реакцію на низькі температури.

EFB (покращений залитий акумулятор)

Це акумулятори, які працюють так само як і традиційні свинцево-кислотні акумулятори, з тією різницею, що завдяки більшому баку і двостороннім сепараторам з мікрофібри вони набагато довговічніше та ефективніше.
Вони призначені для автомобілів з великим споживанням електроенергії через численні приймальних пристроїв. Вони підходять, в тому числі для автомобілів, обладнаних системою старт-стоп. У порівнянні з традиційними свинцево-кислотними акумуляторами вони допускають у два рази більше запусків двигуна. Висока ціна поєднується з високою ефективністю.

Ви ставите питанням, який акумулятор найкраще підійде для вашого автомобіля? Варто ознайомитися з рекомендаціями виробника, але ще краще скористатися порадою професіоналів.

Оцените статью
Avtosxema.com
Добавить комментарий